Odisha News Insight

ଶେଷରେ ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, କହିଲେ କାହିଁକି ସେ ନିଜ ଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ସାନ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବାହା ହେଇଗଲେ

ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱରେ 200 ରୁ ଅଧିକ ଦେଶର ଲୋକମାନେ କରୋନା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ମରୁଛନ୍ତି। ଭାରତ ବି ଏହି ମହାମାରୀ ପ୍ରକୋପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ନାହିଁ। କରୋନା କାରଣରୁ ଏଠାରେ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ଲକ୍ଆଉଟ୍ ହେତୁ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ନିଜ ଘରେ କାରାଗାରରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି କାହାଣୀ, ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍, ଫଟୋ ଏବଂ ସେଲିବ୍ରେଟର ଭିଡିଓରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯେଉଁଥିରେ ଦେଶୀ ଝିଅ  ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି |
ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହୁଛନ୍ତି ଯେ ନିକଙ୍କ ସହ ମୋର ବିବାହ ସ୍ଥିର କରିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ମୋତେ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଦା କହିଛି ଯେ ଏହି ସ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ମୁଁ 2018 ରେ ନିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲି | ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ସାନ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ମିଡିଆ ସର୍ବଦା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ବୟସ ବ୍ୟବଧାନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଆସୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କେବଳ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ |  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ମେମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତ  ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ।


କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ଫ୍ୟାଶନ ମାଗାଜିନକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ନିକଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ଆଲୋଚନାକୁ ସଫା କରିଥିଲେ। ପିସି କହିଛି ଯେ ଲୋକମାନେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖରାପ ଜିନିଷ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏପରି କଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି | ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବଡ ପୁଅ ତାଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସାନ ଝିଅ କୁ ବିବାହ କରେ, ସେତେବେଳେ କେହି କିଛି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ, ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଭେଦଭାବ କାହିଁକି?

‘କ୍ଲୋଜ’ ଗୀତରେ ନିକ ବହୁତ ହଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ – ପ୍ରିୟଙ୍କା |

ପିସି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ‘ବନ୍ଦ’ ଗୀତ ଶୁଣିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗୀତରେ ନିକ ବହୁତ ହଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ ସାଥୀ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲି। ଦୁଇ ତିନି ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପର ବିନା ଅଧିକ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଦୂରତା ସହିତ ନିକ ଏବଂ ମୋରକୌଣସି  ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଅନ୍ୟମାନେ ଯାହା କୁହନ୍ତି |  ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ | ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିକ ଏବଂ ମୋ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନିୟମ ଅଛି |  ତାହା ହେଉଛି ଯେ ଆମେ ଦୁଇ କିମ୍ବା ତିନି ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରସ୍ପର ବିନା ବଞ୍ଚିବା ନାହିଁ

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପରିବାର ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦେଶୀ ଝିଅ  କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ପରିବାରକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଚାହେଁ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ପରିବାରକୁ ଆଗକୁ ନେବା ବିଷୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଯେ ଯେତେବେଳେ ଭଗବାନ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ଘଟିବ।ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ‘ଦି ସ୍କାଏ ଗୋଲାପୀ’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ତାଙ୍କର ଅନେକ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଥିବାରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚଳିତ ବର୍ଷ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଏକ ମଜାଦାର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଅଛି, ଯାହାର ନାମ ଆମେ ହେ ହିରୋ ହେବୁ |